BAJONETT MED BALJA.

BAJONETT MED BALJA.
221974. BAJONETT MED BALJA.

Frankrike, Chassepot M/1866. Klingan signerad Manufacture de Chatellerault. Total längd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
221974. BAJONETT MED BALJA.

Bruksslitage.

Antal besök: 967