HERRBETJÄNT. FR Brevettato. Italien. 1980-tal. Trä och plast.

221959. HERRBETJÄNT. FR Brevettato. Italien. 1980-tal. Trä och plast.

Höjd 105 cm.
Bredd 45 cm.
Klädhängare på fyra hjul.
Märkt Brevetto, Made in Italy. FR.

Bruksskick.
Repor.
Skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm.
Bredd 45 cm.
Klädhängare på fyra hjul.

Bruksskick.
Repor.
Skav.

Antal besök: 4 214