RÅTTSVANSSKED, Silver, 16/1700-tal.

221935. RÅTTSVANSSKED, Silver, 16/1700-tal.

Dubbelstämplad. A.C. Bröllpossked, längd 19 cm, vikt 40 gram.

Åldersslitage, personnummer ingraverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 963