SACCOSÄCK, 1900-talets andra hälft.

221927. SACCOSÄCK, 1900-talets andra hälft.

Canvastyg med förvaringsficka på sidan. Bredd ca 80, djup 110 cm.

Slitage, skador, hål med läckage på sidorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 802