BARPALLAR, 3 st, Johanson Design.

2219075. BARPALLAR, 3 st, Johanson Design.

Höjd ca 76 cm.

Bruksslitage, märken. En sittdyna något nedsutten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 76 cm.

Antal besök: 386