SPEGEL, slipat glas, 1900-tal.

221897. SPEGEL, slipat glas, 1900-tal.

Höjd ca 115 cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckar på spegelglas. Hål efter montering, troligen tidigare suttit på spegelbyå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 115 cm.

Antal besök: 869