OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Jan Kind?.

22189. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Jan Kind?.

Landskapsmotiv med figurer och väderkvarn. 27x41 cm.

Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelering.

Antal besök: 1 407