GÖSTA DAGERMARK. Träd, akvarell, signerad Dagermark.

2218884. GÖSTA DAGERMARK. Träd, akvarell, signerad Dagermark.

Ramstorlek 51 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 51 x 40 cm.

Antal besök: 253