MÅNBORD, ett par, 1800-tal.

MÅNBORD, ett par, 1800-tal.
221880. MÅNBORD, ett par, 1800-tal.

Ca. diameter 120, höjd 79 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. diameter 120, höjd 79 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 706