LOCKURNA, porslin, 1900-talets början.

22188. LOCKURNA, porslin, 1900-talets början.

Dekor av bland annat bockhuvuden, blommor.
Höjd 42 cm.

Krackelyrer på insidan samt botten. Lock troligen senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Antal besök: 937