VERA NILSSON. Litografi, "Kommer med solen", signerad och numrerad160/250.

221874. VERA NILSSON. Litografi, "Kommer med solen", signerad och numrerad160/250.

Bildmått 63.5 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Vera Nilsson (1888–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 63.5 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Vera Nilsson (1888–1979)

Antal besök: 3 123