SPEGEL, gustaviansk stil, Bodafors, 1900-tal.

221855. SPEGEL, gustaviansk stil, Bodafors, 1900-tal.

107 x 53,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

107 x 53,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 589