TAKLAMPA. gulmetall och kristall. 1900-talet.

221823. TAKLAMPA. gulmetall och kristall. 1900-talet.

Takarmatur med prismor i 5 våningar och 3 ljuspunkter
Höjd till kopp ca 100 cm
Bredd diameter ca 34 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till kopp ca 100 cm
Bredd diameter ca 34 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 712