FAT i tenn. Oktagonal. Ystad-Metall, i Wiwen Nilssons stil. 1939.

221782. FAT i tenn. Oktagonal. Ystad-Metall, i Wiwen Nilssons stil. 1939.

Oktagonalt fat i tenn med vikt kant
Diameter 29,5 cm
Stämplat Tenn, Athena, Ystad N8 (1939).

Bruksslitage, kraftigt repat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 29,5 cm

Bruksslitage, kraftigt repat.

Antal besök: 1 698