SKEDAR, 2 st, silver, Gustaf Henrik Sidwall Norrköping 1806, vikt ca. 118,7 gram.

221714. SKEDAR, 2 st, silver, Gustaf Henrik Sidwall Norrköping 1806, vikt ca. 118,7 gram.

Längd ca. 22 cm.

Inskription. Lagning på en sked. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 22 cm.

Antal besök: 403