stort matbord.

stort matbord.
2217034. stort matbord.

Stort matbord, fyrkantigt stålrör, svart/beige
Mått: H. 75 cm. B. 150 cm T. 100.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, repor och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
2217034. stort matbord.

Antal besök: 330