Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Jan Steen, 1800-tal.
22166. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Jan Steen, 1800-tal.
Figurscen. 30x40 cm.
Lagning.
Gör en kostnadsfri värdering!
Figurscen. 30x40 cm.
Lagning.
Göteborgs Auktionsverk
1 880