OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Jan Steen, 1800-tal.

22166. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Jan Steen, 1800-tal.

Figurscen. 30x40 cm.

Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurscen. 30x40 cm.

Lagning.

Antal besök: 2 127