LLADRO, figuriner, 5 st, Spanien.

2216635. LLADRO, figuriner, 5 st, Spanien.

Flicka med kalkoner, pojke med halm, mindre flicka med blommor samt två geishor

höjder mellan 30-17 cm.

Smärre slitage, smärre / mindre avslag / nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjder mellan 30-17 cm.

Antal besök: 1 330