TESERVISDELAR, 20 delar, porslin, Kina, 1800-tal.

2216552. TESERVISDELAR, 20 delar, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor av landskap i underglasyrblått.
14 koppar samt fat
2 skålar
tedosa
tekanna
gräddkanna
mjölkkanna.

Sprickor, nagg samt fläckar.

14 koppar samt fat
2 skålar
tedosa
tekanna
gräddkanna
mjölkkanna.

Sprickor, nagg samt fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 545