INGAN FRIMAN-LINDE. olja på duk, uppfordrad på papp, signerad IFL, Abstrakt landskap.
221606. INGAN FRIMAN-LINDE. olja på duk, uppfordrad på papp, signerad IFL, Abstrakt landskap.
18 x 19 cm.
Krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
18 x 19 cm.
Krackeleringar.
Leiflers Auktionshus
1 609