OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. litografi 7/10, signerad Molin, "Isaac spelar".

221602. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. litografi 7/10, signerad Molin, "Isaac spelar".

27 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 22 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 902