Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
VÄGGUR, träfodral, Schweiz, skylt innuti, tidigt 1900-tal.
221555. VÄGGUR, träfodral, Schweiz, skylt innuti, tidigt 1900-tal.
Höjd 100 cm.
Lite slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 100 cm.
Lite slitage.
Leiflers Auktionshus
931