BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

221513. BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Längd 87, bredd 47,5, höjd 77,5 cm.

Slitage, märken, repor. Stenskiva med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 712