KÄLKE samt SPARK, barnmodell, 1900-tal.

221482. KÄLKE samt SPARK, barnmodell, 1900-tal.

Enligt bild. Spark omonterad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt bild. Spark omonterad.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 038