SVEN LIDBERG. Litografi, signerad och numrerad 189/360.

221476. SVEN LIDBERG. Litografi, signerad och numrerad 189/360.

Bildyta 55 x 46.

Ej examinerad ur ram.

Sven Lidberg (1929–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 55 x 46.

Ej examinerad ur ram.

Sven Lidberg (1929–2009)

Antal besök: 578