VÄGGUR, 2 stycken, Junghans, 1800-1900-tal.

221463. VÄGGUR, 2 stycken, Junghans, 1800-1900-tal.

Höjd 95 cm respektive 100 cm.

Ej genomgångna.
En pendel saknas.
Delvis orätna.
Repor, slag och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 95 cm respektive 100 cm.

Ej genomgångna.
En pendel saknas.
Delvis orätna.
Repor, slag och märken.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 673