CARTIER Santos, armbandsur, 30 mm.

2214354. CARTIER Santos, armbandsur, 30 mm.

30x30 mm
Guld på stål
Stållänk
Viklås
Automatisk
Datumfönster
Sekundvisare
Safirkrona
Boettnummer 296193452
En extra länk medföljer.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage, repor.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!

30x30 mm
Guld på stål
Stållänk
Viklås
Automatisk
Datumfönster
Sekundvisare
Safirkrona
Boettnummer 296193452
En extra länk medföljer.

Tema

Antal besök: 3 402