SKRIVBORD, jugend, 1800/1900-tal.

22143. SKRIVBORD, jugend, 1800/1900-tal.

Skiva med grönt skinn. Fristående. Längd 130, bredd 68, höjd 76 cm.

Slitage. Ett lås saknas, nyckel saknas. En lista saknas. Fanerskador/ Skador. Renoverad/Kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 010