SOFFA, Swedish Modern, 1930/40-tal.

2213854. SOFFA, Swedish Modern, 1930/40-tal.

Fast stoppad klädsel, ben i lövträ. Svängd form.
Längd 160 cm
Höjd 80 cm
Sitthöjd 43 cm
Djup ca 85 cm.

bruksslitage, nötningar/märken, ett ben i mitten bak saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 160 cm
Höjd 80 cm
Sitthöjd 43 cm
Djup ca 85 cm.

Antal besök: 2 805