BOCK, Rantzows gymnastikredskap, 1900-talets mitt.

2213176. BOCK, Rantzows gymnastikredskap, 1900-talets mitt.

Höjd 90 cm, justerbar, på hjul, etikettmärkt.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 911