FRANCOIS BRICARD. Olja på duk, signerad. "Der kleine raucher".

22130. FRANCOIS BRICARD. Olja på duk, signerad. "Der kleine raucher".

Motiv av pojke. 82x52 cm.

Krackelering, mindre dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av pojke. 82x52 cm.

Antal besök: 1 489