FIGURINER, 4 st. Konstmassa, Kina, 1900-tal.

221282. FIGURINER, 4 st. Konstmassa, Kina, 1900-tal.

Lejon, längd 9, bredd 5, höjd 6,5 cm
Buddha figurer, höjd 4,5 - 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 669