S MENOTTI. Olja på duk, signerad.

22127. S MENOTTI. Olja på duk, signerad.

Figurer vid torg. 55x68 cm.

Duklagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurer vid torg. 55x68 cm.

Duklagning.

Antal besök: 1 386