PIPOR, 6 st, Dunhill, England, 1900-tal.

221269. PIPOR, 6 st, Dunhill, England, 1900-tal.

3 st blästrade samt 3 st släta. Längd 13-15 cm.

Rökta. Slitage samt kolrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 580