Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
LINKÖPINGSBILDER, litografier, 11 delar, Arne Widberg, signerade och numrerade.
221259. LINKÖPINGSBILDER, litografier, 11 delar, Arne Widberg, signerade och numrerade.
Oramade i mapp.
Något gulnade.
Gör en kostnadsfri värdering!
Oramade i mapp.
Något gulnade.
Gomér & Andersson Linköping
1 725