BORDSUPPSATS, empirestil, kristall med sphinxer, 1920-30-tal.

221245. BORDSUPPSATS, empirestil, kristall med sphinxer, 1920-30-tal.

Patinerad vitmetall, skål av kristall
Diameter 30 cm
Tot höjd 19 cm.

Obet nagg skålens ovankant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm
Tot höjd 19 cm.

Obet nagg skålens ovankant.

Antal besök: 1 457