JULSKYLT, papp, "HÄR FINNS DET JULGOTT", 1900-talets första hälft.

221206. JULSKYLT, papp, "HÄR FINNS DET JULGOTT", 1900-talets första hälft.

Inramad. Märkt Ernst Åkerblad. Ca. 35x52 cm.

Slitage, repor, fläckar. Några hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 629