SKÅLAR, 2 st, glas Flygsfors, + VAS, glas, 1900-talets mitt.

221016. SKÅLAR, 2 st, glas Flygsfors, + VAS, glas, 1900-talets mitt.

Skålar 2 st, Höjd 10-13 cm, längd 23-27 cm. Vas med opaka ränder i vitt, höjd 21 cm.

Visst slitage, smärre förekomst av bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 720