STEREODELAR, 2 delar, Bang&Olufsen, Beomaster 1000 och Beogram 1000, Danmark, 1960/70-tal.

22099. STEREODELAR, 2 delar, Bang&Olufsen, Beomaster 1000 och Beogram 1000, Danmark, 1960/70-tal.

Rosenträ och teak. Längd 36-50 cm.

Slitage. Missfärningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Missfärningar.

Antal besök: 8 599