CHRISTIAN BEIJER. Poster, signerad och numrerad 142/200. 1990-tal.

220984. CHRISTIAN BEIJER. Poster, signerad och numrerad 142/200. 1990-tal.

Tryck från originalmålningen "Rock'n'Roll Poetry", 1995. Mått 100 x 70 cm.

Buckligt papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Buckligt papper.

Antal besök: 3 289