CHRISTIAN BEIJER. "Nymålad", serigrafi på canvas, signerad och numrerad 99/300. 2000-tal.

220980. CHRISTIAN BEIJER. "Nymålad", serigrafi på canvas, signerad och numrerad 99/300. 2000-tal.

Tryckt på Artic Canvasduk. Mått 70 x 50 cm.

Ej i ram.

Bucklor och ett mindre veck märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej i ram.

Antal besök: 1 061