GOLVLAMPA, jugend. 1900-talets början.

220978. GOLVLAMPA, jugend. 1900-talets början.

Stomme i trä, senare bemålad. Höjd 160, diameter skärm ca 70 cm.

Slitage. Ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ej testad.

Antal besök: 679