VÄGGSPEGLAR, 1 par, tidigt 1900-tal.

220934. VÄGGSPEGLAR, 1 par, tidigt 1900-tal.

Förgyllda ramar, genombruten dekor.
Höjd 66 cm
Bredd 33 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66 cm
Bredd 33 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 522