CARL MALMSTEN. Sängbord, Bodafors.

220906. CARL MALMSTEN. Sängbord, Bodafors.

Höjd 59cm. Längd 55cm. Bredd 38cm.

Något färgsläpp samt repor. Åldersslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 2 132