BYRÅ, Gustaviansk stil, 1800-tal.

220903. BYRÅ, Gustaviansk stil, 1800-tal.

Mahognyfanerad. Profilerad, brun marmorskiva. Lister samt beslag i brons. Höjd 79 cm. Längd 66 cm. Bredd 43 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 050