MADELEINE HATZ (född 1952), komposition.

2208962. MADELEINE HATZ (född 1952), komposition.

Blandteknik på papper uppfodrat på duk. Signerad och daterad 1994 á tergo. Ca 24 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 926