ÄNGLAR, porslin, ett par, Hispania, Spanien.

220895. ÄNGLAR, porslin, ett par, Hispania, Spanien.

Höjd ca 44 cm.
Inköpta från Italien på 1960-talet till salong LASEMME, Jakobsberg.

Lagning, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 44 cm.

Lagning, nagg.

Antal besök: 1 056