SIDEBOARD, samtida, metall.

SIDEBOARD, samtida, metall.
2208678. SIDEBOARD, samtida, metall.

Höjd 78, 123x28 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78, 123x28 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 441