Längd 90, bredd 50, höjd 89 cm.
Inköpta från Italien på 1960-talet till salong LASEMME, Jakobsberg.
Slitage, färgsläpp.
Nyckel/nycklar finns.
Slitage, färgsläpp.
Nyckel/nycklar finns.