SÄNG, 1800-talets slut.

SÄNG, 1800-talets slut.
22085. SÄNG, 1800-talets slut.

Utdragbar. Bredd invändigt ca 90 cm.
Huvudända höjd ca 148 cm.

Slitage. Skador. Lösa dekordelar (se bild).

Gör en kostnadsfri värdering!

Huvudända höjd ca 148 cm.

Antal besök: 1 487